Upravit stránku

Výstavba FVA společnosti POSAMO

Je spolufinancován Evropskou Unií 
Realizace projektu spočívá v investici FVE o výkonu 99,16 kWp na střeše objektu žadatele a bateriového uložiště o nominální kapacitě 67kWh. 

Řetěz na vinice (řetěz dvojdrátí)

Rádi bychom vám představili výrobu řetězu na vinice (řetěz dvojdrátí). Tento řetěz je vyroben ze speciálního drátu ø 3,10mm Crapal 4, který má více jak 4x delší životnost, než klasické pozinkované dráty.

Řetěz se používá na napínání vinařského drátu a jsme schopni vám ho vyrobit v jakékoliv požadované délce.

Klíčové kroužky

Nové klíčové kroužky, které vás zaujmou

I klíčové kroužky můžou být zajímavé! Máme pro vás různé tvary klíčových kroužků z oceli, nerezové oceli nebo mosazi. Dodáváme je v různých povrchových úpravách od průměru 5 mm do 50 mm. Jejich cena se pohybuje již od 0,50 Kč bez DPH. Patříme mezi špičky v oboru a víme, že i na nejmenší součástce záleží. Proto vám nabízíme pevné, odolné, a přitom zajímavé kroužky na klíče.

Speciální řetězové sestavy

Vyrobíme speciální řetězové sestavy na míru

Vyrábíme a kompletujeme řetězové, řetízkové a lankové sestavy s háčky nebo speciálními koncovkami dle vašich požadavků. Zvládneme vyrobit speciální řetězové sestavy i v desetitisícových sériích týdně. Nabízíme vám kvalitní řetězy, řetízky a lana z různých materiálů a v několika povrchových úpravách, neváhejte nás kontaktovat.

Řetěz Chopper

Nabízíme Chopper řetěz dlouhý cca 61 cm, povrchová úprava nikl.

Cena 66,- Kč,-/ks, nad 100 ks cena 55,-Kč,-/ks včetně DPH.

Nakupte kvalitní řetězy přímo od výrobce. Velký výběr, vysoká kvalita, skvělé ceny.

Regálový držák cívek pro snadné navíjení řetězů

Regálový držák cívek vám pomůže snadno a přehledně uskladňovat řetězy a lana. Držák je vhodný zejména do obchodů zabývajících se prodejem řetězů a řetízků. Vyrábíme regálové držáky cívek různých rozměrů od 25 Kč bez DPH za kus. Povrch držáku je zinkovaný, je tedy odolný vůči otěru a mechanickému poškození. Držák je vhodný k odvíjení různých typů řetězů.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti