Upravit stránku

Řetěz na vinice (řetěz dvojdrátí)

Rádi bychom vám představili výrobu řetězu na vinice (řetěz dvojdrátí). Tento řetěz je vyroben ze speciálního drátu ø 3,10mm Crapal 4, který má více jak 4x delší životnost, než klasické pozinkované dráty.

Řetěz se používá na napínání vinařského drátu a jsme schopni vám ho vyrobit v jakékoliv požadované délce.

Řetěz K27 se hodí pro zavěšení svítidel i elektrotechniky. Podívejte se, jak se tento řetěz vyrábí.

Rádi bychom vám představili  uzlovaný řetěz K 27, který sami vyrábíme. Jeho největší výhodou je cena a také jeho poměrně velká pevnost. Průměr drátu je 2,4 mm a je vhodný pro zavěšení nejrůznějších předmětů nebo například k uchycení reklamních cedulí.

Nové klíčové kroužky, které vás zaujmou

I klíčové kroužky můžou být zajímavé! Máme pro vás různé tvary klíčových kroužků z oceli, nerezové oceli nebo mosazi. Dodáváme je v různých povrchových úpravách od průměru 5 mm do 50 mm. Jejich cena se pohybuje již od 0,50 Kč bez DPH. Patříme mezi špičky v oboru a víme, že i na nejmenší součástce záleží. Proto vám nabízíme pevné, odolné, a přitom zajímavé kroužky na klíče.

Vytvořili jsme pro Vás nové www stránky

Ve spolupráci s internetovými profesionály ze společnosti eBRÁNA  jsme pro vás vytvořili nové úspěšné webové stránky.

Uzlovaný řetěz K27/2,40 mm/Zn cena od 5,40 Kč/m.

Nabízíme uzlovaný řetěz K27 z drátu pr. 2,40mm  povrchová úprava galv. zinek.
Svazky 25m nebo 30m možno i cívky. Cena od  5,40 Kč/m bez DPH.

Vak na vodu do kolečka 80L

Nabízíme vak na vodu o objemu 80L pro přepravu ve stavebním kolečku.
Zdravotně nezávadný.
Cena 293,- Kč s DPH, při odběru více kusů sleva.

Řetězy samovolně svíticí, luminiscenční řetězy

Řětězy samovolně svíticí (luminiscenční) z PP 6,0 mm nabízíme červeno-bílé a ve tmě září bílá část do zelena, jsou vhodným bezpečnostním prvkem pro vymezení nebezpečného prostoru.

Řetízky, háčky pro vitráže

Nabízíme háčky a řetízky pro vitráže v různých povrchových úpravách ( i pocínované).

Vyrobíme speciální řetězové sestavy na míru

Vyrábíme a kompletujeme řetězové, řetízkové a lankové sestavy s háčky nebo speciálními koncovkami dle vašich požadavků. Zvládneme vyrobit speciální řetězové sestavy i v desetitisícových sériích týdně. Nabízíme vám kvalitní řetězy, řetízky a lana z různých materiálů a v několika povrchových úpravách, neváhejte nás kontaktovat.

Řetěz Chopper

Nabízíme Chopper řetěz dlouhý cca 61 cm, povrchová úprava nikl.

Cena 66,- Kč,-/ks, nad 100 ks cena 55,-Kč,-/ks včetně DPH.

Nakupte kvalitní řetězy přímo od výrobce. Velký výběr, vysoká kvalita, skvělé ceny.

Svařované lakované řetězy – pevné, přitom dekorativní

Nabízíme vám kvalitní svařované lakované řetězy v několika barevných variantách i barevných kombinacích. Jsme přední výrobci řetězů a lan, prodáváme prvotřídní produkty, na které se můžete spolehnout za každé situace. Svařované řetězy lakujeme dle přání zákazníka do jakéhokoliv odstínu RAL již od 18 Kč bez DPH za metr.

Nabídka spolupráce pro kutilské obchody, železářství a další partnery

Nabízíme Vám dodání kompletně vybavených regálů s kvalitními řetězy, lany a provazy na cívkách. Pokud provozujete obchod s domácími potřebami, jste železářství nebo přímo obchod pro kutily, využijte nabídky na vybavení Vaší provozovny. 

Objednejte si kompletně vybavené regály.

    Regálový držák cívek pro snadné navíjení řetězů

    Regálový držák cívek vám pomůže snadno a přehledně uskladňovat řetězy a lana. Držák je vhodný zejména do obchodů zabývajících se prodejem řetězů a řetízků. Vyrábíme regálové držáky cívek různých rozměrů od 25 Kč bez DPH za kus. Povrch držáku je zinkovaný, je tedy odolný vůči otěru a mechanickému poškození. Držák je vhodný k odvíjení různých typů řetězů.